Sepet Boş
Esmau'l Husna (Muhtasar); Yüce Allah'ın En Güzel İsimleri
İndirimli Fiyatı: 
7,5 TL. 
Liste Fıyatı : 15 TL. %50 İndirim
Ürün Satışta. Temin Süresi:1 Gün
Güvenli Alışveriş
Esmau'l-Hüsna/Allah'ın en güzel isimleriniehl-i sünnet çizgisinde özetleyen bu eserde; Allah'ın güzel isimleri sınıflandırılarak 9 başlık altında incelenmektedir. Mesela, sevgi, korku, ümit oluşmasını sağlayan isimleri, kullukla ilgili isimleri vs...
Allah'ın güzel isimlerini yaşayarak hayatına uygulayan Rabbanî bir alim olan yazar, tüm eserlerinde olduğu gibi bu eserinde de kalemini konuşturmuş ve kaliteli bir eser meydana getirmiştir.
Allah Teala'nın isimlerinin anlatıldığı bu eserde isimler, okuyucuların zihninde daha iyi yer edebilmesi için kısa kısa ve vurgulu bir şekilde izah edilmektedir.
Her ismin naslarda geçtiği ayetler ve hadislerden örnekler verilmekte, anlamı belirtilmekte, Allah Teala için anlamı vurgulanmaktadır. Ardından bu ismin etkileri ve faydaları beyan edilmektedir. Daha sonra da diğer isimlerle birlikte kullanıldığında ne anlama geldiği ve ne faydalar taşıdığı beyan edilmektedir.
Bütün bu değerlendirmeler ışığında yayınladığımız, tercüme, tashih, Arapça kontrol ve son okuma aşamalarında tekrar tekrar gözden geçirdiğimiz bu kaliteli eserin yazana, yayınlayana, okuyana, okutana ve buradan aldığı bilgilerle etrafına ışık saçanlara hayırlı olması dileğiyle...
Okuyucu Değerlendirmeleri için lütfen giriş yapınız [Üye Girişi]

Sayfa : 264
Ebat : 135 X 195
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 2016
Barkod-ISBN : 9786059301008